Fotogrāfiju izgatavošana online un Piegāde

Valdības izsludinātās "mājsēdes" laikā VITAFOTO.LV komanda turpinās izpildīt jūsu pasūtījumus, kas veikti caur mūsu vietni www.vitafoto.lv vai nosūtīti pa e-pastu uz print@jvk.lv. Pasūtījumus varēsiet saņemt mūsu uz laiku organizētajā izsniegšanas vietā, pirms ieiešanas salonā vai caur OMNIVA pakomātiem, iepriekš apmaksājot atsūtīto rēķinu.Tāpat ir atļauts veikt dokumentu foto ar VISIEM valdības noteiktajiem drošības noteikumiem. Mēs no sirds atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Paldies, ka paliekat kopā ar mums..
.
Varat saņemt savu pasūtījumu ar Omniva pakomātu starpniecību. Piegādes maksa visā Latvijā 2.88 eur. Sūtiet e-pastu uz print@jvk.lv, norādot pasūtījuma numuru, mobilā tālruņa numuru un pakomāta adresi. Mēs nosūtīsim rēķinu ar pasūtījuma summu un piegādes izmaksām. Pēc apmaksas saņemšanas, izsūtīsim pasūtījumu.

Visplašāko izmēru fotogrāfiju druka Latvijā

Profesionālā fotolaboratorija JVK & Co piedāvā visplašāko izmēru fotogrāfiju druku Latvijā.
Izmantojot mūsu mājas lapu, Jūs varat augšupielādēt drukai failus jebkurā diennakts laikā un vietā. Pamēģiniet un redzēsiet, ka tas ir ērts veids izdrukāt digitālās fotogrāfijas.
Pēc reģistrācijas Jūs varēsiet nosūtīt fotogrāfijas tieši no mājas lapas, izmantojot pasūtījumu veidni.

Digitālo fotogrāfiju izdruka

Digitalai drukai pieņemam failus JPG, TIFF formātā, RGB krāsu telpā, 8 biti uz kanālu. Var būt sRGB vai Adobe RGB (1998) profils. Faila TIFF izmēri nedrīkst pārsniegt: 4700X7100 px (kompresiju saglabājiet none). Failu nosaukumus uzrādīt tikai latīņu šriftā, bez garumzīmēm un mīkstinājūmiem.
Fotogrāfijas drukājam uz jaunās paaudzes fotoprintera Noritsu QSS-3701 HD Ultrahigh resolution laser 640dpi un lielformāta fotogrāfijas uz Durst Lambda 131